4 JOY

Kristina Rumlová

Kristi%20web%20velke%2015_edited.jpg

Když už vážně toužíš po změně, je čas na...

ŽIVOTNÍ RESTART

​Protože plnit si sny není o štěstí,
ale o správných krocích.

Online mastermind skupina pro ty, 
kteří se chtějí v životě cítit skvěle.

3 měsíční seberozvojový program
pod vedením life-koučky Kristina Rumlové

STARTUJEME ZA

Já vím, taky máš někdy pocit...

že už jsi měl(a) být v životě dál? Že nevíš, co skutečně chceš, ale takhle už dál nemůžeš? Nebo se pohybuješ v kruzích a opakují se ti stále stejné scénáře? Přeješ si zásadní změnu, ale vůbec nevíš, kde začít? Už máš dost zkoušení a hledání (životní lásky, ideální práce, životního poslání), ale nechceš to vzdát?

Pokud ano, tak jsi tu správně. I já zažila takové výzvy, ale našla z nich cestu ven. Tak co takhle nebýt už na své cestě sám/sama?

Moc dobře vím, jaké to je:

 • cítit se sám a nechápat, co dělám špatně, že jsem stále nepotkal(a) svůj vysněný protějšek,

 • cítit vnitřní prázdnotu bez jasné vize, co by mě v životě naplňovalo,

 • nebo tvrdě makat na svých snech, aniž by člověk viděl výsledky,

 • mít problém usnout, protože přemýšlíš, co ještě změnit, aby už ses konečně cítil(a) v pohodě,

 • vědět, že tohle přeci není ono, ale pomalu začínat pochybovat o tom, jestli tvá přání o skvělém životě/práci/vztahu nejsou přeci jen dětské ideály?

 • Jak hořce se dívá na úspěchy ostatních, když víš, že si přeci zasloužíš to samé, ale z nějakého důvodu tě štěstí stále míjí.

Není pochyb, že bezohlednost není zrovna tvoje silná stránka. 

Ale jít za svými sny přes mrtvoly? Víš, že to pro tebe není ta správná cesta, protože správně tušíš: 

Musí přeci existovat funkční, ohleduplná a láskyplná cesta za sny, bez obětí venku, nebo někde tam uvnitř tebe.  

Mám pro tebe skvělou zprávu. Cesta k tvému vysněnému životu existuje! 
A co je na tom nejlepší? Nemusíš jí hledat formou pokusů a omylů. Formou dlouhých rozhovorů s přáteli, bezesných nocí plných úmorného hledání odpovědí, formou nekonečných terapií, nebo nahodilého seberozvoje. I tohle vše už jsem totiž vyzkoušela za tebe.

 

A tak po více jak:

 • dekádě života plného seberozvoje,

 • statisících nainvestovaných do sebevzdělávání u těch nej koučů a šamanů, manažerů, obchodníků a lídrů

 • a tisících hodinách strávených koučováním klientů od maminek na mateřské až po milionáře 

se s Tebou chci podělit o 6 lekcí seberozvoje pro život podle tvých představ.

Tahle cesta ale není pro každého.

Není pro ty co:

 • chtějí zázraky na počkání,

 • chtějí podnikat bezhlavě zásadní změny, kterých potom mohou litovat,

 • chtějí vše zvládnout sami a nejsou ochotní zkoušet nové věci,

 • ani pro ty, co čekají na záchranu a řešení „z venku“,

nebo mohou odjet do kláštera a čekat na osvícení.

A co ty? Chceš čekat na ten správný moment, nebo jsi připraven(á) na pořádný životní restart, dávku čerstvé chuti do života a vstávání s úsměvem, protože tvůj život je prostě božííí?
Pokud ano, pak jsi tu správně!

Co už jsem si splnila já?

 • Moje první marketingová práce snů vedla k vyhoření a poznání, že tohle není ono…a tak jsem objevila své poslání v koučování.

 • S nulou na účtu jsem si přitáhla milujícího partnera, s kterým jsme procestovali svět.

 • Objevila jsem sílu sebe-léčení a moje celoživotní skolióza a každodenní bolest už jsou téměř pryč.

 • Splnila jsem si přání práce v interiérovém designu a spolupracovala s interiérovou designerkou Jennifer Levy v New Yorku, u nás pak s firmou Hezkey.

 • Když jsem si potřebovala podnikatelsky oddychnout, „vykouzlila“ jsem si pracovní pozici, která ze mě ze dne na den udělala koučku úspěšných podnikatelek.

 • Žiju s milujícím partnerem, kterého absolutně nerozhazuje moje „nenormálnost“ a zažíváme spolu spoustu legrace.
  Když to jen trochu jde, tak na cestách.

 • I přes moji mentalitou nedostatku jsem si dopřála seberozvoj a vzdělávání u těch nejlepších a vnímám, jak do mého života plyne hojnost a obdarování v nejrůznější podobě stále více a více.

Chceš o mě vědět víc?

Jak si můžeš začít plnit své sny Ty?

Přihlas se do programu Životní restart, kde tě na pravidelných online interaktivních vysíláních pro uzavřenou skupinu naučím, jak dojít k tvému vysněnému výsledku. V rámci vysílání získáš nezbytný mindsetový základ pro životní spokojenost dle tvé definice a konkrétní úlohy, které tě na tvé cestě povedou. V rozšířeném balíčku budeš mít navíc 3 hodiny individuálního koučinku.

Co o mě říkají klienti

Andrea

Podnikatelka, manažerka týmu

Kristinka,velmi pekne Vam dakujem za Vas cas a energiu,velmi prijemne bol cas straveny s Vami a tie produktivne debatky mi velmi pomohli sa pozriet na situaciu z ineho pohladu. Ste uzasna a empaticka osoba,prajem Vam vela uspechov a vdaka,ze robite svet lepsim miestom ️ Tesim sa na Vas osobne,aspon face 2 face ;) vdaka aj za poslane materialy,s uctou, Andrea

Janča

Manažerka týmu a máma dvou dětí

Kristi, nikdy bych nevěřila, že v sobě tohle proměním. Že mi bude úplně jedno, jestli vyhraju, budu nejlepší, dokonalá. Je to obrovská svoboda, dělat věci pro to, že chce, ne proto, že mi to nedá jinak. Je mi lehko a pořád se usmívám. A za to ti z celého srdce děkuji.

Tomáš Kresl

Executive manager,
Partners Financial Services

Kristi, dovol, abych alespoň několika řádky zhodnotil naši společnou spolupráci. 

Od první schůzky jsem nepochyboval, že jsem se svěřil do dobrých rukou. Na počátku naší spolupráce jsme si definovali cíl a mohu s klidným srdcem říci, že jsi mi k němu pomohla najít cestu. Nejvíce oceňuji, že jsi na každé setkání byla skvěle připravená a i tvůj lidský přístup stojí za zmíňku.

Mimo dosažení cíle, jsem se toho od Tebe hodně naučil a to beru jako příjemný bonus, který jsem ani nečekal. Mám možnost srovnávat i s jinými lidmi z oboru, kteří mne vedli a musím konstatovat, že jsi v jejich konkurenci hravě obstála.

Kristi, děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Lucka

Zdravotní sestřička

...Obecně mám pak pocit, že mám více času, umím si lépe odpočinout, teď nově se mi daří i věci pomalu plánovat(dřív jsem žila ze dne na den a spíš reagovala na události, než abych si sama plánovala co bude), přemýšlím nad tím, co funguje a co bych chtěla jinak - ale z pozice toho, že s tím můžu něco dělat a ne jako dřív, že to nedokážu změnit. Naučila jsem se "měřit" jen sama podle sebe a ne podle ostatních a to je taky hodně úlevné. Můj seznam "oslavujeme i malá vítězství" se pomalu plní a snažím se i drobnost ocenit a ne nad tím mávnout rukou jako dřív. Pomalu se mi daří stát si sama za sebou když něco chci nebo nechci. Přestaly mě rozčilovat věci, které mi jen připomínaly nevyřešené a potlačené bolesti (Vánoce, silvestr, dnešní valentýn, rodičů otravný pes, který ale jen touží po pozornosti). Mnohem méně myšlenek věnuju scénářům co by kdyby, abych byla na všechno připravená. Přestala jsem si nadávat, přestože laťku nároků sama na sebe mám pořád hodně vysoko - nově to ale vyvažují myšlenky, že dělám to nejlepší co v tu chvíli zvládnu a že je v pohodě, když se něco nepovede. Taky vnímám, že ve chvílích, kdy mi není dobře a začínám "jet na starého autopilota" tak je teď mnohem snažší vracet se k tomu novému, co s Vámi a s Míšou objevuju - jako by to už bylo ve mně a já to třeba jen nečetla z papíru jako na začátku. Jako by to bylo skutečné. To je taky velká změna - dodává chuť pokračovat :-).

Markéta Válková

Účastnice workshopu Žij své sny

Dobrý den, Kristino,

 

chtěla jsem Vám velmi poděkovat za "nakopnutí" k prvnímu kroku. Teprve 10.1.2018 jsem si na vašem workshopu uvědomila, že pokud chci něco změnit, musím proto něco udělat. Půl roku jsem přemýšlela o nové práci, pořád jsem měla pocit, že nesplňuji všechna kritéria pro přijetí (angličtina, nedostatečná praxe,...). Můj první krok, který jsem si stanovila na druhý den, bylo přidat si do CV fotku. Hned druhý bylo odpovědět alespoň na jednu nabídku práce. A 31.1.2018 jsem získala pracovní místo, o kterém se mi ani nezdálo

Co dostaneš na cestu za sny

 • Osm online vysílání
  (každé vysílání až 90min), na kterých budeš pod mým vedením procházet kroky vedoucími k tvému aktuálnímu cíli a navíc získáš

 

 • Parťáka na sdílení,
  abys nebyl(a) na cestě sám/sama. Hned na začátku získáš parťáka, s kterým můžeš být mezi vysíláními v kontaktu a společně se podporovat na vaší cestě. Během vysílání se příležitostně rozdělíme do dvojic, v kterých budeme na pár minut pracovat.

 • Přístup do uzavřené facebook skupiny,
  abys měl(a) k dispozici veškeré aktuální informace, podklady, zadání úkolů, ale i prostor k propojování, podpoře a inspiraci s celou skupinou.

   

 • Vstupní a výstupní dotazník,
  abys viděla(a), kam ses na své cestě posunul(a). Zároveň mi dotazníky zajistí připravit se co nejlépe na cestu s tebou a dát ti případné tipy na další rozvoj, až se budeme loučit.

Na jakých tématech budeme pracovat?

1. Analýza spokojenosti
Prozkoumáme, jak si v životě vedeš a kde vlastně se změnou začít, aby se výsledky dostavily co nejdříve i v dalších oblastech.
 

2. Tvůj cíl
Podíváme se na to, že máš svůj cíl/své přání jasně definované, abychom věděli, kam skutečně směřuješ. Naučíme se, jak obejít pocit, že nevím, co chci, ale i to, jak pracovat na takovém cíli, jako „objevit životní poslání“, nebo „získat sebevědomí“.
 

3. Motivace a cesta za sny
Budeme se bavit o tom, jak funguje motivace, jak si nastavit akční kroky, které skutečně povedou k cíli, budou tě bavit a budou slučitelné s tvým každodenním životem.
 

4. Zvládání překážek
Naučíme se, jak zvládnout překážku v podobě nedostatku času, peněz, ale i na úrovni podvědomých přesvědčení, která tě mohou brzdit na cestě za tvými sny. Budeme společně pracovat na konkrétních příkladech, které už se budou na naší společné cestě vynořovat. Budeš tak mít maximální podporu, právě ve chvíli, kdy nejčastěji naše cesty za sny vzdáváme.

5. Time-management
Kdy je správný čas na odměnu a oddych, kde je správná míra rozmazlování a jak si nastavit balanc mezi relaxem a cílevědomou cestou za svými sny. Jak se nestat lenochem, nebo otrokem svých snů? Jak vyskočit z křeččího závodu?
 

6. Lídrovství
Podíváme se na to, jak být sám sobě laskavým lídrem. Jak zvládat nové výzvy, ale také jak se vést chytře. Jak využívat potenciál spolupráce, delegování, přijímání pomoci? Jak si vybírat mentory, učitele a vzory, které mě na mé cestě posunou?
 

7.- 8. Plus 2 vysílání věnovaná pouze vašim otázkám

Co ti účast přinese

AEnB2Upk08lsdrLtA9nqZeMuEzJ63m6LGvHU5t6z

1

Zásadní životní průlom

ať už hledáš lásku, chceš pořádně nakopnout své podnikání, nebo potřebuješ porovnat život tak nějak od základů

AEnB2Upk08lsdrLtA9nqZeMuEzJ63m6LGvHU5t6z

2

Vnitřní klid a radost

AEnB2Upk08lsdrLtA9nqZeMuEzJ63m6LGvHU5t6z

3

Větší sebedůvěru

díky zkušenosti a dovednostem, jak procházet změnou hladce a bez zbytečných omylů a zklamání

z viditelných a udržitelných výsledků

AEnB2Upk08lsdrLtA9nqZeMuEzJ63m6LGvHU5t6z

Termíny vysílání

Co potřebuješ pro účast

St 28.10.2020

St   4.11.2020

Čt 12.11.2020

Čt 26.11.2020

Pá 11.12.2021

St  16.12.2021

Čt      7.1.2021

Čt    21.1.2021

Vysílání budou probíhat vždy v 19:00.

Analýza spokojenosti

Tvůj cíl

Motivace a cesta za sny

Zvládání překážek

Q&A, tvoje otázky a odpovědi

Time-management

Lídrovství

Q&A, tipy na další cestu
 

 • Připojení k internetu
   

  • Online skupiny budou probíhat přes aplikaci Zoom, ke každému vysílání dostaneš link do naší uzavřené facebookové skupiny
    

 • Odhodlání pro zásadní změnu ve svém životě

 • Odvahu překonat nejistotu a pustit se do akce

 • Chuť dopřát si podporu, vedení a pořádně si to užít

Často kladené otázky

Přinese mi mastermind výsledky?


Dobře, že se ptáš. Znamená to, že si přeješ vyhnout se dalšími zklamání a dojít skutečně k cíli. Přesně to se společně budeme učit. Navíc s tebou budu sdílet techniky pro dosahování cílů, které jsou prověřené desetiletími manažerské a koučovací praxe mnohých světoznámých koučů, terapeutů, manažerů a podnikatelů (budeme pracovat s technikami používanými samotnými zakladateli koučinku, nebo třeba světoznámým koučem Tony Robbinsem). Jediný důvod, proč bys neměl(a) dojít k výsledkům bude tvoje pasivní konzumace obsahu. Pokud budeš plnit zadávané úkoly, není možné, aby se výsledky nedostavily. Tempo tvého pokroku bude záviset jen na tvém nasazení a na tom, odkud nyní startuješ. Dostaneš ode mě ale veškerou nezbytnou podporu pro to, abys zvládl(a) jakékoli kroky a výzvy na cestě.
Kolik času budu potřebovat?


Počítej s 90minutami na shlédnutí vysílání a ideálně minimálně s 3 hodinami mez vysíláními na úkoly. Některé úkoly pro tebe budou možná snazší a nějaký čas ušetříš. Jindy se ti může hodit mnohem víc času. Materiálů k práci na sobě budeš mít dostatek. Bude jenom na tobě, kolik času budeš chtít a moct do své proměny investovat. Čím více tím lépe, ale zároveň se budeme učit pracovat s našimi reálnými možnostmi a přesvědčeními. Takže co kdyby by ta cesta pro tebe mohla být lehká a časově nenáročná?
Co když se nebudu moct účastnit živého vysílání?


Všechna vysílání budou ke shlédnutí i později. V případě, že tedy nestihneš dopředu ohlášený termín vysílání, můžeš se k vysílání kdykoli v klidu vrátit.
Co když se mé okolnosti změní a nebudu se moci mastermindu delší čas věnovat?


Život nenaplánujeme. Proto budou všechna vysílání a materiály dostupné ještě půl roku po oficiálním ukončení programu. Proč ne déle? Budeme se společně učit, jak si jít za svými sny navzdory všem okolnostem, které nás mohou potkat. Moje zkušenost je taková, že úspěšní lidé dosahují svých výsledků právě díky této schopnosti – držet se svých záměrů i navzdory okolnostem. Pokud si tedy nenajdeš alespoň 3 hodiny měsíčně na zhlédnutí online programu a realizaci úkolů, nečekej žádné zásadní životní změny. Stejně tak, pokud s podporou kouče a skupiny nenajdeš ani 3 hodinky za měsíc, nečekej, že se to později změní. Právě i toto omezení dostupnosti materiálů má být laskavou podporou na tvé cestě za skutečnou změnou. V případě specifické situace typu intenzivní péče o člena rodiny, hospitalizace apod. se samozřejmě vždy můžeme domluvit osobně, zda budeš chtít svoji cestu dokončit třeba s další skupinou, až to pro tebe bude možné.
Jak mohu mít jistotu, že se budeme věnovat mému tématu? Např. hledám lásku svého života, to je přeci úplně jiný proces než změna kariéry, nebo posun v podnikání, nebo ne?


Může to znít překvapivě, ale všechny životní situace mají společné znaky – 1) potřebuji mít jasno v tom, co chci, 2) vědět, jak se k výsledku dostat, 3) umět zvládnout i výzvy, které na cestě k cíli budou přicházet. Každý jsme jedinečný, a proto neexistuje univerzální návod na potkání životního partnera, nebo zbohatnutí. Co je ale univerzální je způsob procházení změnou na cestě k našim cílům. Pomocí otázek a dalších koučovacích technik povedu každého ve skupině, aby nacházel řešení pro svou jedinečnou situaci. Navíc, díky prostoru na otázky a odpovědi budeš mít dostatek času pro ujasnění osobních detailů. Pokud budeš mít navíc pocit, že bys ocenil/a osobní vedení na individuální bázi, můžeš si zakoupit balíček obsahující také individuální koučinky.
Co když mám nyní zájem jen o individuální koučinky?


V rámci svých dlouholetých zkušeností jsem si všimla, že kromě práce na zadání klienta vždy s klienty procházím důležitá mindsetová témata, která nám cestu za jejich cíli usnadňují a zrychlují. Tato témata tedy můžeme zvládnout společně ve skupině, pro Tebe levněji a dřív, než kdybys čekal(a) na volnou hodinku v mém kalendáři. Navíc práce ve skupině násobí energii a záměr, a tak možná budeš překvapený/á, kolik věcí se dá do pohybu „jenom“ díky tomu, že máš možnost být součástí většího celku. Skupina ti navíc rozšíří obzory, protože uvidíš, že všichni máme svoje výzvy. Budeš se učit nejen ode mě, kolikrát tě osloví právě formulace, zážitek, zkušenost nebo otázka někoho ze skupiny. Pokud máš i přesto chuť na individuální péči, pak zvol balíček obsahující i tvůj osobní čas se mnou v podobě koučovacích sezení.
Co když nechci před skupinou sdílet své starosti, nebo otázky?


Je jen na tobě, nakolik budeš ve skupině aktivní a slyšet, nakolik si zvolíš užívat si vysílání v klidu a bez sdílení, nebo nakolik půjdeš s kůží na trh. Budeme ale všichni na jedné lodi se záměrem hezky se v životě posunout, překonat výzvy, zvládnout něco nového příjemně a bez trápení. Proto je zásadní pečující, přátelské prostředí plné důvěry. Z toho důvodu budeš při vstupu do programu podepisovat smlouvu. Dočteš se v ní znovu, co si kupuješ, ale také si zde nastavíme společná pravidla, aby nám všem bylo spolu hezky. Jedno z pravidel bude i závazek mlčenlivosti a nesdílení cizích záležitostí mimo skupinu.
Jak bude skupina velká?


Skupina bude mít maximálně 16 členů.
Na výběr máš ze dvou členství. Balíček s individuálními koučinky – Životní restart s koučem a balíček bez individuálních koučinků – Mastermind životní restart. Balíčků s individuálním koučinkem je k dispozici pro až 5 osob, zbylá místa ve skupině budou k dispozici v podobě balíčku Mastermind životní restart.

Máš ještě nějaké otázky a pochybnosti?

Pošli mi je na e-mail kristina.rumlova@coach4joy.com s předmětem OTÁZKY MASTERMIND.

Nebo se podívej na záznam živého vysílání, kdy jsem na vaše otázky odpovídala.

pláž2.jpg

Členství v mastermindu Životní restart

Na výběr máš ze dvou možností, jak se zapojit. Můžeš využít pouze skupinového programu, nebo si dopřát i individuální koučink se mnou navíc.

Balíček Životní restart s koučinkem

Pro bleskovou životní změnu obsahuje:

 

Vše jako balíček Mastermind
 

 • Přes 30 let mých zkušeností

 • Ušetřené statisíce za vzdělávání, kterým jsem si prošla – podělím se s tebou o to nejlepší

 • Vstupní dotazník

 • Účast v programu Životní restart

 • Přístup k osmi uzavřeným vysílání

 • Prostor na kladení otázek v rámci vysílání

 • Parťák na cestu

 • Přístup do uzavřené facebook skupiny

 • Domácí úkoly a pracovní listy

 • Výstupní dotazník

 • Přístup k záznamům z vysílání půl roku po skončení programu

 • Spoustu lásky, podpory, lehkosti, humoru

a navíc 3 hodinová individuální sezení s Kristinou (online přes aplikaci Zoom).

Balíček Mastermind Životní restart

Pro významnou životní změnu obsahuje:
 

 • Přes 30 let mých zkušeností

 • Ušetřené statisíce za vzdělávání, kterým jsem si prošla – podělím se s tebou o to nejlepší

 • Vstupní dotazník

 • Účast v programu Životní restart

 • Přístup k osmi uzavřeným vysílání

 • Prostor na kladení otázek v rámci vysílání

 • Parťák na cestu

 • Přístup do uzavřené facebook skupiny

 • Domácí úkoly a pracovní listy

 • Výstupní dotazník

 • Přístup k záznamům z vysílání půl roku po skončení programu

 • Spoustu lásky, podpory, lehkosti, humoru

STARTUJEME ZA

Early-bird výhody

Zajisti si své místo v programu do půlnoci 7.10.2020 a získáš navíc:
 

 • Zvýhodněnou cenu programu,

 • 10% slevu na balíček 5 individuálních koučovacích sezení se mnou pro Tebe, nebo Tvé blízké
  (celý balíček musí využít 1 osoba v roce 2021),

 • Online webinář Jak využít dary Vaší duše s koučkou Silvií Solárikovou

Přemýšleli jste někdy na tím, kým jste na úrovni duše? Když jsme si vědomí darů naší duše, umožňuje nám to dělat kvalitnější rozhodnutí na životních křižovatkách. Na webináři se s vámi podělí, jak se ladit na svoje dary duše a jak je využívat v praktické rovině.

Nestihl jsi early-bird výhody? Nezoufej.

Chytni poslední místa za cenu early-bird.
Sice již nezískáš další bonusy, ale pokud nezaváháš, už ve středu se s námi vydáš na cestu za svými sny! 

 

Kolik do sebe investovat?

Získáš:

 • Vstupní dotazník s garancí, že ZNÁM TVÉ POTŘEBY, ZÁMĚR A OČEKÁVÁNÍ

 • Program Životní restart a DOVEDNOSTI A ZKUŠENOSTI, které ti nikdo už nevezme

 • Přístup k osmi uzavřeným vysíláním s TECHNIKAMI A NÁVODY pro život snů

 • Prostor na kladení otázek v rámci vysílání a KLID, že na to nejsi sám(a)

 • Parťák na cestu a možná i NOVÉ CELOŽIVOTNÍ PŘÁTELSTVÍ

 • Přístup do uzavřené facebook skupiny a PROSTOR SDÍLET, INSPIROVAT SE, PODPOROVAT SE

 • Domácí úkoly a pracovní listy – JEDNOZNAČNÉ VEDENÍ na cestě za TVÝMI SNY

 • Výstupní dotazník a SKVĚLÝ POCIT, kam ses posunul(a), DOPORUČENÍ na cestu dál

 • Přístup k záznamům z vysílání půl roku po skončení programu pro KLID V DUŠI, že to stihneš

 • Přes 30 let mých zkušeností

 • Spoustu lásky, podpory, lehkosti, humoru

  v hodnotě NEKONEČNĚ MNOHO

 

 • 600+ minut vysílání se mnou

 • 1200+ minut perzonalizace obsahu, aby vysílání reflektovalo kde jsi teď Ty a co řešíš

 • 2 hodiny jenom pro tebe na analýzu dotazníků a doporučení na tvoji další cestu

  v min. hodnotě 32.000 Kč

 

 • Ušetřené desítky let života a statisíce nainvestované do vzdělávání a seberozvoje

  v min. hodnotě 500.000 Kč
   

 • 3 hodinové individuální koučinky (v případě Balíčku Životní restart s koučinkem)

  v hodnotě 7.500 Kč

  Celkem za 539.500 Kč + nekonečně mnoho

O TO VŠE SE S TEBOU CHCI PODĚLIT ZA...

Chceš mít jisté místo? Už teď si můžeš koupit
celý program Životní restart za 15.000Kč

Preferuješ splátkový kalendář? Zajisti si místo první splátkou a zbytek doladíme později.

Plán plateb:

 1. 5.000 Kč_______platbou si zajistíš své místo

 2. 6.000 Kč_______platba do 30.11.2020
       3.000 Kč v případě early bird

 3. 5.000 Kč_______platba do 30.12.2020

Chceš mít jisté místo? Už teď si můžeš koupit
celý program Životní restart s koučinkem
za 22.500Kč

Preferuješ splátkový kalendář? Zajisti si místo první splátkou a zbytek doladíme později.

Plán plateb:

 1. 7.500 Kč_______platbou si zajistíš své místo

 2. 8.500 Kč_______platba do 30.11.2020
       5.500 Kč v případě early bird

 3. 7.500 Kč_______platba do 30.12.2020

Nestihl jsi early-bird výhody? Nezoufej.

Připoj se do uzavřené facebookové skupiny Životní upgrade a soutěž o slevu a další krásné ceny.

 

Chceš se cítít v životě jako doma?

Je na čase vyrazit. Cestu projdeme společně.
První krok je na tobě.
Ale já jsem si jistá, že ho zvládneš skvěle.

Jak si zajistit místo v programu

 1. Vyber si jeden z balíčků a režim platby,
  (celá částka vs. splátkový kalendář)

 2. Kup si daný balíček, nebo první splátku pomocí QR platby.

 

Nevíš si s OR platbou rady, nebo preferuješ starý dobrý převod, napiš mi na kristina.rumlova@coach4joy.com s předmětem QR PLATBA a vše spolu vyřešíme.


Co se bude dít potom???

 1. Pošli mi fakturační údaje na kristina.rumlova@coach4joy.com,
  stejně jako svoje facebookové jméno, ať tě můžu přidat do skupiny..

 2. Zašli mi smlouvu s nascanovaným podpisem a vyplněný vstupní dotazník.

 3. Hurááá, teď už jen stačí naskočit do fb skupiny, kam Tě pozvu a 28.10. společně odstartujeme cestu za sny.
   

Gratuluji, tu nejtěžší část cesty máš tímto za sebou!

 

Nejsi si jistý(á), který balíček zvolit? Máš další otázky, či potřeby?
Napiš mi na kristina.rumlova@coach4joy.com, nebo se podívej na záznam vysílání k vašim otázkám. Pořád ti chybí něco k rozhodnutí?
Ozvi se a domluvíme si telefonát, kde ti pomůžu ujasnit si, jestli je tohle program pro tebe.

Těším se na tebe