JAK PRACUJI

Koučování probíhá v rámci hodinových individuálních setkání. Na prvním setkání společně definujeme cíl naší spolupráce a její rozsah. Setkání probíhá v koučovně, nebo po skypu, podle vaší preference.

S ČÍM POMÁHÁM

Chtěli byste občas zapomenout na dospělé starosti, a přesto dělat něco pro radostný život? Můžete.


Odvážíme se společně zase snít. Naučím vás rozlišovat, co je pro vás skutečně podstatné a na co se zaměřit při plnění vašich přání. Pomůžu vám dívat se na realitu neotřele a zvídavýma očima. Naučím vás, jak vidět svět reálně a upustit od špatných zkušeností, které vám brání v experimentování. Ukážu vám, jak snadné je hledat hravá řešení. Budeme spolu dělat bezpečné krůčky pro malé i velké životní změny. Naučím vás, kdy se spolehnout sám na sebe a kde hledat tu správnou pomoc, když je třeba. Pomůžu vám nastavit plán, který vás dovede k cíli za každých okolností.

KLÍČ KE SPOKOJENÝM VZTAHŮM

Skupinový workshop

NAUČTE SE FÍGLE KOUČŮ

Skupinový workshop

SKUPINOVÉ KOUČOVÁNÍ

Skupinový workshop

Co udělat ještě dnes pro super život? Ozvěte se a pojďme se pustit do dobrodružství.

MOJE SUPER JÁ

Online kurz osobního růstu

ČAS NA ÚSPĚCH

Pracujte na sobě s radostí

Každý úspěch něco stojí. Když ale víte jak na to, žádná změna nemusí být nemožná. Naučte se plnit si svá přání za jakýchkoli podmínek. Naučím vás pracovat s výzvami tak, že vás to bude bavit. Tak na co čekáte? Život nepočká, Pojďte do akce.

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Čas jen pro tebe

 

OZVĚTE SE

 
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle

kristina.rumlova(@)coach4joy.com | +420 776 320 189 | Praha | Skype

© coach4joy 2017