Archive

Tags

Recent Posts

Jak na štěstí i bez dalších domácích úkolů?

Tak joo, osobní rozvoj je sice skvělý koncept. Ale! Milý kouči, došlo ti někdy, že "normální" lidi mají své starosti a rozhodně nemají čas na neustálé dumání, přehodnocování a kdo ví jaké velké akční kroky ke světlejším zítřkům? Jestli se Vám podobné myšlenky vynoří v hlavě, jakmile slyšíte slovou kouč, jdete kolem výlohy s knihami o osobním rozvoji a nebo když Vás někdo nabádá, jak jednoduše změnit svůj život k lepšímu, tenhle článek je přesně pro Vás.Taky jsem totiž zažila, jaké to je chodit z práce do postele a zase zpět do práce a považovat za štěstí, když se mi podaří skočit si nakoupit nějaké to jídlo. Moc dobře vím, jaké to je, mít všeho plný kecky a nemít rozhodně chuť ještě večer pracovat na svém životním štěstí. Natož ve chvíli, kdy Vám dobře míněné rady do očí pálí kouč, který se na Vás právě zubí z nějaké krásné pláže. Ani výchovné hlášky Vaší tchýně, která už 10 let nepracuje, zrovna nepomáhají. Přece sami moc dobře víte, že děláte maximum pro to, abyste vše zvládli, všichni kolem Vás byly spokojení a Vy ve výsledku snad také.


Musím se Vám přiznat ještě k jedné věci. Když je toho na mě moc, umím pořádně zabrat. Ale jakmile tlak povolí... ouha, najednou se člověku nechce ani do těch věcí, které by mu usnadnily život ve chvíli, až se toho bude zase valit víc. Poznáváte se? No není to lidské, být občas trochu líný? A tak se mi stalo, že se blíží konec ledna a já mám doma stále vánoční stromek. Není už zrovna výstavní, ale vlastně se mi vůbec nechtělo do jeho odstrojování a vynášení. Dobře ale vím, že se tomu stejně nevyhnu. A tak jsem se rozhodla celou tuhle nepříjemnost využít ve svůj prospěch.


Zajímá Vás, co jsem udělala se svým stromkem? Pusťte si video a dozvíte se, jak pracovat na svém osobním štěstí, i když se Vám vůbec nechce a nemáte čas nazbyt.
Přeji hodně radosti z nicnedělání.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

kristina.rumlova(@)coach4joy.com | +420 776 320 189 | Praha | Skype

© coach4joy 2017