Archive

Tags

Recent Posts

Jak se stát hvězdou?

Vzpomínáte na plakáty svých idolů z dětských let? Bezbřehý obdiv, který jste v dětství chovali ke svým rodičům a učitelům? Dokonalost vašeho nového objevu, který Vás při Vaší zamilovanosti motivoval k práci sami na sobě? Máte i nyní nějaké hvězdy a idoly, které jsou Vaším motorem?

Všimli jste si také, že v dospělosti často ztrácíme ten krásný pohádkový obdiv k našim vzorům? Někdy se dokonce proměňuje v závist, nebo ubezpečující bagatelizaci úspěchu druhých. Vždyť dnes se stejně zpívá jen na playback, modelky jsou na fotkách vyretušované a obdobné kariéry bychom dosáhli taky, mít za zády bohatého tátu.

Nejenže nás takhle proměna o nic neobohatí, dokonce nás obírá. O možnost snění, o možnost růstu, o radost z toho, že jednou něco podobného také dokážeme. Jak na to, abychom se i v dospělosti mohli radovat z úspěchů lidí okolo? Pusťte si video a poslechněte si, co Vás dovede až na pomyslný červený koberec a jak se stát hvězdou vlastního života.


Tak co? V jaké oblasti byste chtěli najít svůj nový vzor či idol? Zkuste si najít alespoň 5 lidí, kteří vás budou inspirovat a podporovat ve vašem růstu (ve vztazích, práci, v koníčcích...). Můžete sáhnout po knížkách zesnulých velikánů, nebo si najít rozhovory se světovými žijícími hvězdami. Možnosti jsou dnes téměř neomezené, tak jich využijte.


A až budete naladění a motivovaní pro nové akce, nezapomínejte také na odpočinek, odměnu a pochvalu. Važte si toho, co pro sebe děláte a netrestejte se za "pomalé" tempo. Zvolte si takové, které budete moct dlouhodobě udržet a bude Vás těšit.

Přeji Vám hodně radosti z Vašich posunů.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

kristina.rumlova(@)coach4joy.com | +420 776 320 189 | Praha | Skype

© coach4joy 2017