Nabídka

Workshopy zdarma

Pro váš růst

Připravila jsem pro Vás několik workshopů, které poskytuji zdarma. Každý workshop je zaměřen na určité téma a je formou videa.

Poznej své spokojené já

Máš pocit, že to ještě není úplně ono? Ale co je ta „drobnost“, která Tě skutečně udělá šťastnou? Kde vlastně začít? Pojď se mnou a budeš překvapená, jak jednoduché může být k tvé spokojenosti.

Poznej své úspěšné já

Jak zažívat úspěch a naplnění v tvých projektech? Jak (se) úspěšně motivovat, být skvělý podnikatel, manažer, lídr, prodejce… a užívat si cestu za novými cíli? Ta pravá podpora pro Tvůj růst.

Poznej své sebe-vědomé já

Víš, že v Tobě dříme mnohem víc, ale z nějakého důvodu si na 100% nevěříš? Odhal své dary a talenty a zamiluj se do svých předností. Nauč se podpořit tak, že už Ti žádná příležitost neuteče. Je čas rozkvést naplno!

Poznej své (za)milované já

Hledáš vysněného partnera, nebo chceš vrátit jiskru vašemu vztahu? Společně se pustíme do dobrodružství, které Tě dovede k láskyplnému vztahu.

Workshopy zdarma

 

Obsah už se peče. Chcete mít informace o novém workshopu jako první? Přihlašte se k odběru newsletteru. 

Vítejte ve VIP klubu pro radostný život. Děkuji Vám za důvěru a těším se na viděnou ve Vašem in-boxu. Nemůžete ode mě zprávu najít? Koukněte se do hromadné pošty, nebo spamu a přidejte si mě mezi Vaše kontakty, ať Vám nic důležitého neuteče.