Nabídka

VIP koučink

Jak koučink probíhá?

Svůj čas budu věnovat jenom Vám. Budeme se setkávat v odstupu 3 týdnů a procházet Vaši cestou za vysněnými cíli. Dostanete ode mě veškerou podporu pro to, aby Vaše cesta byla:

Rychlá a efektivní, protože nikdo nechceme dělat zbytečné chyby a zastávky.
Akční a zábavná, protože jedině zábavné úkoly nás udrží na cestě za cíli s chutí.
Definitivní, abychom neuspěchaly změny, které pak neustojíš. Jen stabilní výsledek je ten správný.
Opakovatelná. Naučím Vás, jak si plnit své sny i bez koučky.
Super tajná. Co padne mezi námi, beru si do hrobu.
Tvoje, prostě taková, která sedne Vašemu kalendáři, rozpočtu, nátuře i Vaší jedinečné situaci.

Co vše získáte?

Stanu se Vaším největším fandou. Kromě mé srdečné podpory se můžete těšit na dávku nadhledu, humoru, ale i pošťouchnutí k akci a dávku nezbytného sebevědomí pro Vaši cestu. Naučíte se využít své silné stránky, slabé s elegancí překonávat. Objevíte dary svého podvědomí, naučíte se jak efektivně a cíleně plynout k splněným snům. Zní to neskutečně? Přesně to Vás čeká – neskutečně radostná cesta ke skutečným pokrokům a splněným snům.

Co o mně říkají klienti?

Kristinka,velmi pekne Vam dakujem za Vas cas a energiu,velmi prijemne bol cas straveny s Vami a tie produktivne debatky mi velmi pomohli sa pozriet na situaciu z ineho pohladu. Ste uzasna a empaticka osoba,prajem Vam vela uspechov a vdaka,ze robite svet lepsim miestom ️ Tesim sa na Vas osobne,aspon face 2 face ? vdaka aj za poslane materialy,s uctou, Andrea

Andrea
– Podnikatelka, manažerka týmu

Kristi, nikdy bych nevěřila, že v sobě tohle proměním. Že mi bude úplně jedno, jestli vyhraju, budu nejlepší, dokonalá. Je to obrovská svoboda, dělat věci pro to, že chci, ne proto, že mi to nedá jinak. Je mi lehko a pořád se usmívám. A za to ti z celého srdce děkuji.

Janča
– Manažerka týmu a máma dvou dětí

Kristi, dovol, abych alespoň několika řádky zhodnotil naši společnou spolupráci. Od první schůzky jsem nepochyboval, že jsem se svěřil do dobrých rukou. Na počátku naší spolupráce jsme si definovali cíl a mohu s klidným srdcem říci, že jsi mi k němu pomohla najít cestu. Nejvíce oceňuji, že jsi na každé setkání byla skvěle připravená a i tvůj lidský přístup stojí za zmíňku.

Mimo dosažení cíle, jsem se toho od Tebe hodně naučil a to beru jako příjemný bonus, který jsem ani nečekal. Mám možnost srovnávat i s jinými lidmi z oboru, kteří mne vedli a musím konstatovat, že jsi v jejich konkurenci hravě obstála. Kristi, děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Tomáš Kresl
– Executive manager, Partners Financial Services

Dobrý den, Kristino,
chtěla jsem Vám velmi poděkovat za „nakopnutí“ k prvnímu kroku. Teprve 10.1.2018 jsem si na vašem workshopu uvědomila, že pokud chci něco změnit, musím proto něco udělat. Půl roku jsem přemýšlela o nové práci, pořád jsem měla pocit, že nesplňuji všechna kritéria pro přijetí (angličtina, nedostatečná praxe,…). Můj první krok, který jsem si stanovila na druhý den, bylo přidat si do CV fotku. Hned druhý bylo odpovědět alespoň na jednu nabídku práce. A 31.1.2018 jsem získala pracovní místo, o kterém se mi ani nezdálo.

Markéta Válková
– Účastnice workshopu Žij své sny

Balíček Cesta za Vaším cílem

 

Ať už řešíte cokoli, podíváme se společně, co je Vaše přání, a pak vyrazíme. Na cestě za Vaším cílem toho musíme hodně zvládnout, proto počítejte s minimálně 5ti koučinky, abychom mohly slavit úspěch.

Balíček obsahuje 5 koučovacích sezení.

Co vše spolu zažijeme?

 • Společně nastavíme šťavnatou vizi, která Vás udrží na cestě.
 • Naplánujeme realistické a motivující milníky.
 • Budeme využívat hravá řešení a efektivní akční kroky.
 • Odhalíme a odhodíme stará přesvědčení a brzdy na cestě k cíli.
 • Dáme prostor emocím, zohledníme Vaše aktuální rozpoložení, životní situaci a možnosti.
 • Objevíme Vaše zdroje nezbytné pro hladké naplňování Vašich přání.
 • Objevíme Vaše zdroje nezbytné pro hladké naplňování Vašich přání.
 • Naučíme se slavit úspěchy a užívat si samotnou cestu.

Balíček Vnitřní rádce

 

Chcete rychlou radu? Určitě víte, že kouč neradí, protože ty nejlepší odpovědi máme v sobě. Jste v situaci, kdy potřebujete:

 • rychle se rozhodnout,
 • zažít, jak by mohla vypadat Vaše budoucnost,
 • nebo získat rychlý vhled do aktuální situace?

Balíček obsahuje 3 koučovacích sezení.

Co je součástí?

Nahlédněte do svého podvědomí pomocí vedené hlubinné imaginace. Budete mít možnost potkat se se svou intuicí, vybranými rádci, nebo objevit např. zdroj své energie, léčení, vnitřní moudrosti. To vše díky balíčku 3 koučovacích sezení.

V rámci úvodního koučinku probereme Vaše očekávání a potřeby, na dalším sezení se vydáme do světa fantazie a na posledním koučinku spolu probereme, jak ještě více zúročit společný zážitek pro Vaše další rozvoj.

Objednat úvodní koučink

 

Na základě vyplněné objednávky se s Vámi spojím ohledně termínu našeho prvního sezení. Cena hodinového koučinku je 2500 Kč.

GDPR

Workshopy zdarma

 

Obsah už se peče. Chcete mít informace o novém workshopu jako první? Přihlašte se k odběru newsletteru. 

Vítejte ve VIP klubu pro radostný život. Děkuji Vám za důvěru a těším se na viděnou ve Vašem in-boxu. Nemůžete ode mě zprávu najít? Koukněte se do hromadné pošty, nebo spamu a přidejte si mě mezi Vaše kontakty, ať Vám nic důležitého neuteče.